Akınsoft OctoPlus Programını Lisanslama İşlemi

#27 Nisan 2015 | Akınsoft, Akınsoft OctoPlus, Akınsoft Programları, Blog

Lisanslama işlemi için OctoPlus6 programınızı çalıştırınız. Şifrenizi yazıp giriş yaptıktan sonra üstteki ”Yardım” menüsüne tıkladığınızda açılan menüden “Lisans, Upgrade ve Kullanıcı Arttırma İşlemleri” seçeneğine tıklayınız.

OctoPlus Programını Lisanslama İşlemi1

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza alttaki gibi bir pencere gelecektir. Bu pencerede “Aktivasyon işlemini daha önce yaptım.Lisanslama işlemi yapmak istiyorum” seçeneğini seçiniz.

OctoPlus Programını Lisanslama İşlemi2

Gelen pencerede “Karşılık Şifre” kısmında DEMO yazısını görüyor iseniz online lisans işlemi yapmanız gerekmektedir. Burada sağ alt kısımda bulunan “Online Lisans”  butonuna tıklayınız.

OctoPlus Programını Lisanslama İşlemi3

Karşımıza gelen pencerede “Lisans Kartım Var”  kutusunu işaretleyiniz. Lisans Belgenizin üzerindeki “Lisans Kart Numarası” ve “Güvenlik Kodu”nu ilgili kutulara giriniz. Sonra “Lisans Bilgilerini Al” butonuna tıkladığımızda alt kısma lisans bilgileriniz gelecektir.

OctoPlus Programını Lisanslama İşlemi4

İşlemleri gerçekleştirdikten sonra “Lisansla” butonuna tıklayınız. “Şu andaki makina kodu ile sistemde kayıtlı makina kodu farklı devam etmek istiyor musunuz?” şeklinde bir ileti ekrana çıkarsa “Evet” butonuna tıklayınız.

 Yorumlar

Yorum yok.

Yorum yaz