SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelen Search Engine Optimization kelimesinin kısaltılmışıdır. SEO arama motorlarında özellikle en önemli arama motoru olan Google aramalarında üst sıralarda yer edinebilmesi amacıyla yapılan ve içinde birçok parametreyi barındıran çalışmalar bütünüdür.SEO yapılmış web sayfaları, içerik olarak iyi bir şekilde düzenlendiği için arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkarlar.  Eğer siteniz SEO yapısana uygunsa,ürünlerinizi yada sunduğunuz hizmetleri arayanların size kolaylıkla ulaşmalarını sağlar.

SEO  Hizmet İçeriği

Web sitelerinin tasarımları ve yazılımları SEO çalışmalarına uyumlu hale getirilir.Keyword için hit ve trend araştırması yapılır.Uygun keywordleri içeren meta description hazırlanır.Web siteleri arama motorlarına kayıt ettirilir.Arama motorlarının siteyi nasıl indeksleneceğini belirleyen kodlar hazırlanır.Web sitelerinin analitik raporlarının alınabilmesi için gerekli işlemler yapılırve analitik kod siteye yerleştirilir.Web siteleri dizin arşivlerine kayıt ettirilir, forum sitelerinde tanıtılır.Google aramalarında ön sıralarda yer alınmak istenen kelimeler belirlenerek kelimelerin sıklıkla kullanıldığı içerikler hazırlanarak siteye eklenir.Tüm bu çalışmalar sonrasında Google bunun için herhangi bir ücret talep etmez. SEO çalışmaları devamlılık gerektiren çalışmalardır. Minimum altı ile sekiz aylık bir çalışma sonrasında siteler istenilen konuma gelmektedir.

Web Paketleri Optimizasyon Paketleri

 

OPTİMİZASYON (SEO) Hizmeti

Search Engine Optimization olarak bilinen bu hizmet bir sitenin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlar. SEO hizmetleri sayesinde bir sitenin kullanıcılar tarafından bulunması kolaylaşır.  Bu hizmeti doğru bir şekilde kullanarak bir internet sitesi çok rahat kendisine üst sıralardan yer bulabilir.

etkiket-bulutu-sembolik-verimAnahtar kelime seçimi

sosyal5Sosyal Medya

Google aramalarında ön sıralarda çıkmak web sitesi trafiğinin yanı sıra sosyal medya platformlarında da zamanla aynı konuma gelmiştir

e-ticaret-seoE Ticaret SEO

E-Ticaret satışını artırmaya yönelik işlemde alacağınız SEO Hizmeti web sitenizi üst sıralara taşıyacaktır.

erisimbulutİçerik Pazarlama

Aramalarda sıralamaları iyileştirmek ve ziyaretçilerin web sitenizi bulması, değerli içerik fırsatları sunmak kullanıcıya güven vermek gerekmektedir.

 

mobile-web-design1Mobil Web Site Tasarımı

 

Mobil uyumlu Web tasarım uygulaması gelişen teknoloji ile beraber farklılık göstermektedir. Mobil web tasarım siteleri sahip olduğu içerik, ekran platformu ve oryantasyonuna göre değişmektedir.