Ücretsiz Programlar

 

 

 

teamviewer_1

 

TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz.                           

indirr                  soru     

 ammy-logo  

Ammyy Admin ile internet üzerinden kolayca bir uzak masaüstünü paylaşabilir veya bir sunucuyu kontrol edebilirsiniz. 

alpemix-logo2

 Uzaktan yardım ve sunum için en hızlı ve kolay yol Alpemix.Farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz.

 indirr

OOo_Application_256x256

OpenOffice, açık kaynak kodlu, gelişmiş, dünya çapında yüzbinlerce kurum ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir ofis yazılımıdır.

 indirr

icon_java

Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, konut kredinizin faizini hesaplamanızı, resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar.

 indirr

 filezilla-2

 FileZilla açık kaynak kodlu, popüler bir FTP aracıdır. FTP programına ihtiyacınız varsa bu ücretsiz programı denemeden devam etmeyin.

 indirr

 mozilla_thunderbird

 

Thunderbird, kurulumu ve özelleştirmesi kolay, ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır. Harika özellikleri de cabası!

 indirr

 adobe-flash-player-icon

 Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Adobe Flash Player, bu platformda hazırlanmış video ve animasyon içeriklerini çalıştırır. Zengin bir web deneyimi için bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken bir uygulamadır.

indirr

 Adobe_Reader_PDF

Adobe Reader yazılımı elektronik doküman paylaşımı konusunda dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

indirr

microsoft_logo_56x56

Microsoft .NET Framework 4 web yükleyicisi paketiyle, hedef makine mimarisinde ve işletim sisteminde çalıştırılması gereken .NET Framework bileşenleri karşıdan yüklenir ve kurulur. Yükleme işlemi sırasında Internet bağlantısı gereklidir.

 

indirr

microsoft_logo_56x56

 BT Uzmanları ve Geliştiriciler için Windows XP Service Pack 3 Ağ Yükleme Paketi

indirr